Een man die erg geïnteresseerd is om iets aardigs met me te doen. Laat me gelukkig voelen en bevredig me door orale seks te doen en zal alles spannend maken!
Je bent net als ik niet echt op zoek je weet niet zo goed wat je wilt en je hoopt er dan met mij misschien wel achter te komen dat er toch wel wat leuks nog uit het leven te halen is, Als je kinderen hebt is dat geen bezwaar,,Maar gaar niet reageren als je net 18 geworden bent,,.
Een man om samen plezier te maken, op alle vlakken. Het mag dan ook oppervlakkig klinken maar ik zou het appreciëren als een man er goed uitziet en daar ook zijn best voor doet. Als vrouw doe ik dat ook en ik verwacht niet minder van een man.
Een man die samen met mij op pad wil, kijken wat er allemaal nog meer te doen is op seks gebied. Kijken wat kan en wat we fijn vinden. Een stoere man is wel wat ik zoek, niet agressief maar zeker niet te lief.