Je moet de bereidheid en de zelfmotivatie hebben om bij mij te blijven en bij mij te zijn, wat de situatie ook is, je moet zelfverzekerd genoeg zijn om de verantwoordelijkheid te nemen om voor mij te zorgen wanneer dat nodig is, dat zeg ik niet altijd.
Soms voel jij je ook wel wat alleen en daar kunnen wij dus samen verandering in brengen. Jij hebt misschien ook wel een wake up call gehad op wat voor manier. Het belangrijkste is dat jij er net zoals mij achter bent dat je wilt genieten van het leven dat jij lijdt en dat graag met mij wilt doen.
U hebt niet meteen u oordeel klaar , maar prikt door de onzekerheid heen. Geen probleem als uzelf ook onzeker bent. U zoekt contact met een vrouw en houd alle opties open. U bent gezellig en relaxed.
Als je me vandaag een goed gevoel kunt geven en als we elkaar ontmoeten, zal ik ervoor zorgen dat je mijn neukmaatje gaat worden, wil je dat? Laten we stoute dingen samen doen, en dan gaan we heerlijk van elkaar genieten!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lonelyangel, 46 jaar · Kaatsheuvel
Ik zoek eigenlijk heel simpel een leuke en lieve man die mij goed kan behandelen en die een echte vriend voor mij kan zijn.
Diana69, 48 jaar · Hoofddorp
Goddelijk
Sportysuz, 47 jaar · Harderwijk
Laten we er iets van proberen te maken. Dus zie jij een leuke tijd met mij ook wel zitten? Ik ben er bijna zeker van als wij snel
BlackVelvets, 46 jaar · Belsele
Hey lekkere prooi van mij, probeer maar niet weg te rennen want ik vang jou toch wel ;-) Jij bent iemand die niet snel uit mijn
Alene1972, 45 jaar · Gieterveen
Ik hoop een man te vinden die klaar is om zijn leven met iemand te delen. Gewoon samen eten, over onze dag praten, leuke dingen
LiefsSelina, 47 jaar · Ens
Jij hebt waarschijnlijk ook wel het een en ander mee gemaakt en zult nog veel meer mee maken. Wij beginnen net met leven en er