Ik wil iemand die leuk is om mee te zijn en avontuurlijk zoals ik. Het zou leuk zijn als je zin hebt in iets dat leuk en opwindend is. Ik hoop dat je me je tijd en aandacht kunt geven. Een volwassen man die single is!
Jij bent een gezellige man die midden in het leven staat. Je bent charmante en je wilt graag andere mensen helpen. Ook heb je een goed gevoel voor humor en ben je financieel onafhankelijk.
Ja wat zoek ik in een man, gewoon een lieve vrolijke man die eerlijk is en een vrouw trouw kan zijn. Helaas heb ik andere ervaringen maar weet wel dat niet elke man zo is. Er zijn ook vrouwen die het doen dus ik hoop wel dat er wederzijds vertrouwen is.
Je bent single en bereid om aan een relatie te werken. Ik val op eerlijke, spontane en vrolijke mannen. Die het leuk vinden om samen ergens naartoe te gaan maar die het ook thuis gezellig kunnen maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jolandaop, 46 jaar · Zande
Een aardige galante man die niet te veel met zichzelf bezig is. Jij staat open voor het ontmoeten van nieuwe mensen. Ik heb
Lottevan1969, 48 jaar · Antwerpen
Eigenlijk drie woorden, lief, gezellig en avontuurlijk.
Niettegendelamp, 46 jaar · Meppel
Ik ben getrouwd, het laatste wat ik wil, is dat mijn man hier achter komt dus graag enige discretie. Afspreken doen we in een
BoobEvie, 48 jaar · Nieuw-Vennep
als je zin hebt in wat normale vrijetijdsbesteding en vrijblijvend bent, hoef je alleen maar met me te praten zodat we dingen
Roodharige, 47 jaar · Haarlem
TijgertjeNessa, 47 jaar · Vinkeveen
Een man die goed kan masseren is belangrijk, zo bouw je de spanning lekker op om samen naar het hoogtepunt te werken! Je bent