Een vriendelijke lieve man, uiteraard met levenservaringen maar zeker nog in staat liefde toe te laten in zijn hart. Uitgaan doe ik niet vaak. Deels omdat het alleen ook niet leuk of gezellig is. Daarom lijkt het mij leuk om als kennismaking eens iets te gaan eten.
Ik zoek een lekkere jonge man die de moeite doet voor een leuke aantrekkelijke vrouw en de tijd ook neemt haar te verwennen en niet alleen aan zichzelf denkt.
Ik weet niet goed wat ik moet verwachten, heb nooit veel eisen gehad en vind liefde, warmte, trouw en eerlijkheid het belangrijkste. Het lijkt me wel leuk als je net als ik het gezellig wilt maken en er op uit wilt.
Ik zoek een leuke man tussen de 45 en 65 jaar die wel zin heeft om met mij op pad te gaan. ik ben een actief persoon en ben altijd bezig. Maar daarnaast vind ik het heerlijk om uit eten te gaan, wat te drinken op een terrasje, lekker te kletsen over van alles en nog wat. Maar ik heb ook een rustige kant en dan zit ik
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KirstenZutphen, 47 jaar · Zutphen
Ik heb dus ook besloten via deze weg Mr. Right te vinden, wees alsjeblieft duidelijk in wat je zoekt. En mannen 1 tip: stuur
Marit1972, 46 jaar · Bosch en Duin
Ik ben klaar voor actie en alles is mogelijk voor mij. En jij? Ben je ook klaar voor mij en zullen we ook samen voor dat geluk gaan?
Nyllla, 45 jaar · Ballum
Ik wil gewoon iemand die de leiding kan nemen zoveel als ik ... het is vermoeiend die persoon te zijn. Ik wil iemand die enthousiast
Romano Von Poll, 45 jaar · Valkenswaard
Volgt
Taera, 49 jaar · Limmen
Verzorgd, hygiënisch, niet te behaard. Durft te experimenteren op het gebied van seks! Fit en gezond! Graag bij je
Melllyna, 49 jaar · Alphen aan den Rijn
Ik hoop een man te vinden die ambitie heeft. Vrouwen voelen zich aangetrokken tot mannen die iets zich almaar verbeteren