Ik zoek een leuke, lieve, respectvolle man die ook van een grapje houd op zijn tijd. Welke samen leuke dingen wil doen, en echt door dik en dun wil gaan. Dat is misschien wel direct heel streng maar uiteindelijk wil ik echt iets voor langere tijd. Maar als je mijn hart gewoon steelt. Maakt me dat allemaal ook niet echt meer uit.
Ben jij een vrijgezelle man die misschien ook op zoek is naar nieuwe geluk? Want ik zoek een serieuze man die het graag gezellig maakt en ook veel van lol maken houd. Iemand waar ik me heerlijk bij thuis voel en helemaal mezelf bij kan zijn.
Je bent ook tevreden met wat je hebt al zou je een leuke vriendin in jouw leven wel verwelkomen. Je geniet van alles dat je doet en vindt het gezellig samen op stap te gaan.