Ik zoek een leuke, lieve, respectvolle man die ook van een grapje houd op zijn tijd. Welke samen leuke dingen wil doen, en echt door dik en dun wil gaan. Dat is misschien wel direct heel streng maar uiteindelijk wil ik echt iets voor langere tijd. Maar als je mijn hart gewoon steelt. Maakt me dat allemaal ook niet echt meer uit.
Je bent interessant, hebt een groot gevoel voor humor en wilt mij beter leren kennen. Ik heb iets voor mannen met lang haar of iemand met die sjofele blik, ik kan er gewoon niets aan doen. Je bent geïnteresseerd in het maken van vrienden. En als je denkt dat we compatibel zijn.
Ik heb geen voorkeur voor een bepaald uiterlijk of zo. Ik bedoel, dat is het minst belangrijk. Ik vind het prettig als een man mij een warm gevoel geeft, dat ik mag zijn zoals ik ben.
Als jij ook van geile sex houdt die zeker niet standaard is zijn wij misschien wel een goede match. Ik heb graag een man die durft en snel opgewonden raakt van een dame die zich helemaal overgeeft. Ouder of jonger maakt niet uit, aantrekking vind ik wel belangrijk.
Jij bent in voor spanning en houdt er van om lekker los te gaan met een vrouw. Eventueel voor vaker. Ik vind het belangrijk dat je hygiënisch bent en dat je ook alleen voor de lusten gaat.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bi Zoekt Meisje, 48 jaar · Tilburg
JE BENT EEN VROUW! (GoldieGirl: je bent onze favoriet hier!) Mannen hoeven mij NIET bij hun favorieten te zetten, te benaderen
Sebina196804, 49 jaar · Brugge
-
BekijkMe, 47 jaar · Afferden
Een seksrelatie voor meerdere keren. graag discreet! Dit gaat buiten mijn man om, en dat wil ik liever zo houden. Hij weet
MissFit, 48 jaar · Winde
Vooral heel erg lief. Ik kan er niet zo goed tegen als mannen heel erg onaardig en asociaal zijn. Gezelligheid en humor is natuurlijk
GuusjeGeluk, 48 jaar · Emmeloord
Ik zoek een sexgedreven man die iemand als mij letterlijk meerdere orgasmes kan geven. Ik wil dit discreet houden en het liefst
Linenrooss, 49 jaar · Dongen
Zie jij het zitten dat maatje te zijn? Want dat zou echt wel heel erg fijn zijn en dan zou ik het ook echt fijn vinden om je te leren