Een man om samen plezier te maken, op alle vlakken. Het mag dan ook oppervlakkig klinken maar ik zou het appreciëren als een man er goed uitziet en daar ook zijn best voor doet. Als vrouw doe ik dat ook en ik verwacht niet minder van een man.
Ga met mij op avontuur en natuurlijk gaan we er de beste seks aan over houden. Ik weet waar ik het voor doe en daar ga ik dan ook werk van maken. Hoe dan ook maak ik er met jou een heet feest in bed van?
Ik ben op zoek naar een serieuze man. Ik wil mijn tijd niet aan die relaties besteden, wat nooit zal lukken. Ik heb een man nodig die geïnteresseerd is in mij. Ik zou graag iemand willen vinden die dezelfde doelen en gedachten zou hebben in het leven. Hij zou een aardige persoon moeten zijn, die graag
Ben jij ook op zoek naar iemand waar je wat mee op kan bouwen? Hou je wel van er lekker op te gaan, de natuur op te gaan zoeken of misschien gewoon een leuke stedentrip te gaan maken?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LiekedeLie, 48 jaar · Lauwe
Graag wil ik een stoute en joviale man ontmoeten om mee te lachen, (sex)dates mee te hebben en er een fijne tijd mee te maken.
Penelope, 49 jaar · Gent
Een leuke spontane man die er goed en verzorgt uit ziet.
Isabelle1970, 47 jaar · Knokke
jij bent een toffe dame die het ziet zitten om ons te vergezellen in een rollenspel ( sm) en je bent bi dan ben je bij ons aan het
Bloemetje68, 49 jaar · Beerzel
Je bent ook vrijgezel en hebt een leuke vriendin nodig om er saampjes op uit te trekken. Stuur eens een berichtje en vertel
Dipke, 48 jaar · Nijeveen
Ik wil gewoon iemand die me wat meer aandacht geeft dat ik nu krijg!
Mahhriehh, 49 jaar · Toornwerd
Ik wil dat jij weet dat jouw mening waardevol voor me zal zijn. Ik mijn uiterste best zal doen om mijn persoonlijke identiteit