Ik wil een volwassen man die graag tijd met me doorbrengt en me de voldoening wil geven die ik altijd al wilde. Actief in seks en kan veel dingen doen die onze nacht interessanter maken! Is er een man die graag mijn vriend wil zijn ?
Je hoeft heus geen professionele fotograaf of cameraman te zijn, als je maar een beetje met dat ding overweg kan. Wanneer we klaar zijn met het hele gebeuren en we kijken terug naar wat je hebt vastgelegd zijn we misschien wel zo opgewonden geraakt dat we niets anders kunnen doen dan op elkaar springen en
Dikkertjedap, 66 jaar · Kloosterburen
♥ Groningen ♥ Donkerblond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Discrete man die van houvast houd. Je moet lief zijn, eerlijk en ook mag jij wat houvast hebben. Dat vind ik niet erg. Ik heb niet zoveel eisen hoor, als die klik er maar is.
Bianca60, 67 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen
Ik zoek een lieve man, een vriend, een minnaar. Iemand die me laat lachen dat de tranen over mijn wangen rollen. Iemand die mij weer eens op en top vrouw kan laten voelen.