waar ik van hou of graag wil ervaren of hebben is een vriend of metgezel. Ik ontmoet graag iemand die eerlijk, lollig, energiek zoals ik is en ook volwassen is geworden.
Teleurstellingen doe ik niet aan, we gaan voor wat wij lekker vinden en waar wij achter staan. Ik wil best wel wandelen of een heerlijk diner hebben als jij daar ook werk van wil maken. Of denk je aan een ander plan?
Je bent bereid om vrijwilligerswerk te doen. Je brengt me naar enkele parken of een dierentuin, mijn favoriete plek om te bezoeken en te daten. Je houdt van dieren en een dierenliefhebber, net als ik.
Je bent een leuke man, jong of oud die de uitdaging aan kan en mij probeert de verleiden. Daarnaast ben je net zo hip als mij en kun je wel eens tegen een grapje. Waarschuwing: ik kom soms nogal snel uit de hoek met gewaagde opmerkingen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Djali, 58 jaar · Alphen aan den Rijn
Jij hebt wel interesse voor een andere cultuur en je houdt van lekker eten.Je bent ook heel grappig.
Lizz59, 59 jaar · Rhenen
Ik wil een man die naar me luistert en me begrijpt. En ook een man die bereid is om samen met mij dingen in het leven te verkennen.
AnaiishaX, 55 jaar · Gijzenzele
Mijn sociale kring is geslonken, eigenlijk blijft er niemand meer over. Jij bent in veel dingen geïnteresseerd en
UitMeerssen, 55 jaar · Meerssen
Je bent net als ik klaar om nieuwe mensen te ontmoeten. Je houd van spontane en gezellige dingen. Je hebt gevoel voor humor
The-Best-Girl, 58 jaar · Benschop
We moeten vooralsnog discreet zijn vanwege mijn kleinkinderen. We kunnen nog andere dingen doen als we elkaars niet plat
FrisiaDrieske, 59 jaar · Damwoude
Ben jij een man die een vrouw weet te boeien? Hou je van romantiek? Liefde geven? Samen fijne dingen doen en genieten van het