Je moet romantisch en lief zijn, ik wil niet dat je verliefd op me wordt. Ik wil gewoon een neukmaatje. Je hoeft me niet geweldig te behandelen, maar me gewoon een goede tijd geven. Laten we van elkaar genieten en verder niet moeilijk doen.
Als je wilt dat we van elkaar genieten, dan hoop ik dat je de beste voor me kunt zijn. Ik ga ervoor zorgen dat we een goede tijd zullen hebben als we elkaar ontmoeten.
Echte eisen als het bij een man die heb ik niet behalve dat je een respectvolle man bent die het fijn vind om het samen ook gezellig te houden. Verder heb je respect en ben je goed van begrip als ik ergens mee zou zitten
Je durft voor jezelf op te komen en vind niet alles zomaar goed. Je geeft tegengas maar slaat daar niet in door. Jaloers ben je niet en je geniet ook van een avondje naar de kroeg.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Artistiekje, 51 jaar · Roeselare
Je stelt jezelf open voor nieuwe dingen en gaat mee met de flow...ik ben erg benieuwd tot welk niveau we dit samen kunnen brengen.
Weekendweg, 50 jaar · Geel
Je weet nog steeds hoe je een vrouw moet verleiden tot een romantisch diner bij kaarslicht. Om haar vervolgens ten dans te
MiriaM23xx, 51 jaar · Overberg
Je vindt het niet erg om wat klusjes te doen en me gezelschap te houden, op zijn minst toch tijdens het avondeten. Je bent aardig
Hmmgeile Meid, 51 jaar · Heerenveen
Een leuke lieve man die niet alleen denkt aan het klaarkomen op zijn manier maar die ook de vrouw een kans wil geven om te genieten.
Exposer, 52 jaar · Aalst
Man(nen) die van buitensex houden en sex op openbare plekjes.
Sweeetniblets, 51 jaar · Heeze
Houden van een vrouw met pit, niet een vrouw aan banden willen leggen