Jij vermaakt jou zelf prima, maar mist het ook wel eens om iemand om jou heen te hebben. Altijd maar alleen thuis komen, een koud huis wat wel woonbaar is maar niet een thuis is.Jij bent toe aan die arm om jou heen, een vrouw om een leuk gesprek mee te hebben en mee te borrelen.
Ook op zoek naar een leuke relatie. Ik zie vrij veel mannen, en vrouwen ook trouwens, die duidelijk iets zoeken naast een al bestaande relatie, maar ik wil je echt voor mij alleen! Haha, ik ben slecht in delen, vind het ook echt zooooo irri als iemand bijv. van mijn bord mee eet, haha.
Je moet romantisch en lief zijn, ik wil niet dat je verliefd op me wordt. Ik wil gewoon een neukmaatje. Je hoeft me niet geweldig te behandelen, maar me gewoon een goede tijd geven. Laten we van elkaar genieten en verder niet moeilijk doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MagicDeb, 50 jaar · Kampen
Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd
Maria1963, 54 jaar · Eindhoven
Een man met humor, met passie en die ook een luisterend oor heeft.
Raining, 51 jaar · Oostvoorne
Volgt
Bibliothecaris, 54 jaar · Lelystad
Bij deze indien ik jou interesse gewekt heb hoop ik dat je snel contact opneemt met me.
PrettyLynn65, 52 jaar · Parrega
Ik ben hier gewoon om een neukmaatje te vinden die er altijd voor me kan zijn als ik de behoefte heb om seksueel tevreden te wordengesteld.
Xun, 54 jaar · Middelburg
Ik zoek een rots in de branding waar ik mezelf mag zijn en die er voor open staat om een serieuze relatie op te bouwen. Ben jij