Stijlvol en charmant. Dat zijn voor mij de belangrijkste woorden die ik vind passen bij een leuke man. Ik ben echt geen veeleisend type maar ik kan dat zeker waarderen. Ik vind het ook erg leuk als een man zowel binnen als buiten zich kan vermaken.
Je bent al bekent met sm, of je wilt er met mij eens aan beginnen. Je hebt er altijd al van gedroomd om een slavinnetje te hebben. Ik zal naar je luisteren en alles doen wat je me zegt. Ik lik je kontje en verwen je met mijn vingers in je kontgaatje, ik zal je hard laten kreunen van genot.
Ik ben op zoek naar een nederige man, verantwoordelijk en je wilt graag tijd met me doorbrengen. Een goede metgezel dat is het. Je kan me aan het lachen maken en laten glimlachen als ik bij je ben. Iemand die een gevoel voor humor heeft en altijd mijn vriend kan zijn.