Een man die geduldig is en mij begrijpt. Ik kan je alles vertellen wat je wil als je me graag hebt. Ik ben misschien niet zo opzichtig nu, maar als ik me eenmaal op je gemak voel, is dat goed!
Een jongere man, ik droom er al zo lang van om eens seks te hebben met iemand die een stuk jonger is dan mij. Als oudere mannen dat mogen, waarom oudere dames dan niet?
Stijlvol en charmant. Dat zijn voor mij de belangrijkste woorden die ik vind passen bij een leuke man. Ik ben echt geen veeleisend type maar ik kan dat zeker waarderen. Ik vind het ook erg leuk als een man zowel binnen als buiten zich kan vermaken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
70Loes, 47 jaar · Ede
Leeftijd is maar een getal. en ik ben nog goed wild ik heb veel geile setjes en doe alles wat je me opdraagt. ik ben super geil!
HotAlliS, 47 jaar · Lelystad
Als je op zoek bent naar harde seks, ben ik beschikbaar voor jou. Wat kan jij voor mij betekenen? Laten we sman maar stout worden.
Tussen2banenin, 45 jaar · Cromvoirt
Daar kom ik graag zelf achter door je beter te leren kennen als het mag?
Desiree46, 46 jaar · Enschede
Volgt
Wg23, 48 jaar · Aartswoud
Een vrouw die naast haar man nog een man erbij wil hebben, windt dat jou niet op? Als het ons beide bevalt ik wil graag een triootje
Campingdate, 46 jaar · Veulen
Geen doorsnee type man..maar een hele leuke, verzorgde , warme vriend , iemand die net als ik van de mooie dingen van het leven