Ben jij een leuke man die ook wel af en toe in is voor een leuk gesprek en vriendschap? Die misschien ook wel interesse hebt bij een leuke klik om gewoon een avond je naar een gezellig restaurantje te gaan na of voor een leuke musical? Gewoon ontspannen samen zijn in een leuke vriendschap (voor en tegen spoed) wil dan hoop ik dat je mij dat laat weten?
Begin maar eens bij ook zelfbewust. En ook kritisch als het om jezelf gaat. Je kleed je leuk en besteed er ook tijd aan. Hoewel een spijkerbroek met een scheef geknoopte blouse ook grappig kan zijn. Je kan gek doen op feesten maar ook lekker de tijd aan mij besteden. En het belangrijkste van je sterke punten
Ik heb eigenlijk geen idee waar ik precies naar op zoek ben, voor mijn gevoel moet het gewoon fijn aanvoelen en wie weet wat er uit voort zou kunnen bloeien.
Simpel gezegd zoek ik gewoon een nieuwe vriend. Een man waar ik lief en leed mee kan delen van samen koken tot samen op de bank een film kijken. Samen voor vreugde zorgen in het restaurant en samen kroelen in bed voor het slapen. Ik zoek dus niet een eenmalig iets maar echt een totaal pakketje in een man.