Jij moet dieren geen bezwaar vinden en dus niet allergisch zijn. Ik heb namelijk een kat thuis en werk met dieren. Verder zoek ik een man die de ondeugende kant in mij weer naar boven kan halen. Ik heb zelf de laatste tijd niet zoveel gedaan aan seks maar wil dat heel graag weer gaan ervaren.
Ik zoek een man om hartstochten en ideeën mee te delen. Ik zoek geen verlegen persoon hoor, je moet iemand zijn die wil krijgen waar je aan denkt. je bent leuk om bij te zijn als het gaat om activiteiten, je wilt op avontuur naar een geweldige plek.
Iemand die goed is en geen slechte houding heeft helemaal over zijn persoonlijkheid. Ik ben zeer positief over het leven. De man heeft een gelukkige geest nodig, is optimistisch en heeft een goede verantwoordelijkheid. Iemand die van een goed bedrijf kan genieten en ook de bron kan zijn van goed gezelschap.
Snap je mijn passie en lijkt het je leuk om die met mij te delen? Ik ben benieuwd of er mannen zijn die net als ik hiervan houden. Eigenlijk ben ik wel een beetje een "live" pin-up girl haha.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Love-Arwen, 56 jaar · Ruinen
Als je me de dingen kunt geven die ik wil en nodig heb, ben ik er vrij zeker van dat dit goed voor ons beiden zal zijn. Laten we ervoor
19500626, 55 jaar · Middelbeers
Jij, die heerlijke vent die samen gezellig met me kan doen?
Treinvrouwtje, 59 jaar · Wijk bij Duurstede
ben jij ook zo gek van treinen? of kan je een vrouw op andere gedachten brengen?
Ties, 57 jaar · Thesinge
Ben jij ook zo avontuurlijk ingesteld en hou je wel van een uitdaging? Dan ben ik erg benieuwd naar wie je bent. Stuur je mij
Gloria1959, 58 jaar · Nieuw Namen
Als je geïnteresseerd bent in mij denk ik dat je me moet berichten. Laten we vandaag voor ons laten werken. Ik zal alles