Mentaal-emotionele afstemming. Een man met een inhoudelijk profiel, niet plat en binnen de grenzen van de aangeven leeftijd, tenzij woest aantrekkelijk ;-)
Ik zoek een wat oudere man voor een leuke maar vooral gezellige date. Ik hoop dat jij in ieder geval iets te vertellen hebt, en dat er geen stiltes vallen als wij samen zijn. Spontaan, open en actief zijn toch wel mijn wensen. .
Ik ben aan een vriendelijk persoon hier die schoon, oprecht en eerlijk is. Ook moet hij discreet zijn omdat ik geen complicaties heb. Ik heb mijn eigen vriendelijke voorkeuren en ik wil het.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gerrie 1960, 57 jaar · Oegstgeest
Spontaan, vitaal en nog zeker potent.
Jennylove, 58 jaar · Katwijk
Een relatie is leuk, maar een echte seks relatie is wat ik werkelijk aan het zoeken ben. Ik heb graag een grote baas in bed, dus
JantinevanderP, 58 jaar · Koewacht
Ik ben gewoon in voor een fijne avond samen. Ik denk dat dat de meest perfecte start is die er is...
Speelme19610205, 56 jaar · Middelburg
Ik zoek een nieuw speeltje, eentje die zich niet vies en misbruikt zal voelen na de seks. Ik wil van alles met jou uitspoken,
Hard2Gett, 57 jaar · Vlagtwedde
Je bent een leuke man, jong of oud die de uitdaging aan kan en mij probeert de verleiden. Daarnaast ben je net zo hip als mij en
Yvonne57Single, 58 jaar · Haarlem
Jij bent een leuke sportieve man die weet hoe hij met vrouwen moet omgaan.. Stijl en romantiek kan ik waarderen...