Een levensgenieter zoals ik, lekker babbelen met familie, ouder herinneringen op halen, dagjes weg en je moet wat initiatief durven nemen. Spontaan en veel lachen zou echt geweldig zijn maar is dat niet zo dan is het ook goed hoor, als je maar lief bent.
Kun jij heel gemakkelijk je grenzen verleggen en er over heen stappen. Niet gelijk nee roepen maar alles benaderen met misschien. Ben je avontuurlijk en ook een beetje lief en vol humor. Ik zou het dan heel erg leuk vinden als ik iets meer van je te weten mag komen.
Daar moet iets aan gedaan worden! Ik heb iemand veel te bieden. Ik zal lief voor je zijn, je vertroetelen en leuke dingen met je doen. Heb je interesse? Laat wat van je horen.
Hij is .. in ieder geval iets van hierover ;-) charmant attent sexy goed lachs ondeugend heeft geen probleem met een maatje meer niet dik ! Het liefste Niet rokend
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SophieR, 52 jaar · Hasselt
Iemand die er geen problemen mee heeft dat ik een gescheiden vrouw ben, het ligt in het verleden en ik kijk liever naar het heden.
Vanesje, 52 jaar · Baal
Romantisch, begripvol en ervaren
LeonievanH, 50 jaar · Zepperen
Iemand die eventueel openstaat voor een Lat en niet direct alles aan de kant wilt gaan gooien. Ik wil namelijk niet direct
Marty132, 53 jaar · Zaandam
Ik ben op zoek naar een volwassen man die bereid is om me seksueel te bevredigen. Ik wil ook dat je er voor me bent wanneer ik je
Bikerlady64, 53 jaar · Emmen
ben jij een leuke vlotte meid tussen de 30 en 50 met lekker grote borsten die het wel ziet zitten om met ons lekkere avonturen