Ik kom graag in contact met een man die me eens mee uit wil nemen en samen een gezellige tijd hebben. Dat is wel het voornaamste van alles. Zou jij die man voor mij kunnen worden en zijn?
Ik heb mezelf cougar genoemd en het liefst ontmoet ik ook jonge sportieve mannen uit de regio Arnhem. Maar ik wil de lat niet te hoog leggen. Ook mannen buiten Arnhem maken kans. Als je maar kunt verplaatsen.
Ben jij de gene die ik echt al me hele leven mis? Heb je net als ik al veel relaties gehad maar het was het net niet. Ik weet dat je precies begrijpt wat ik bedoel. Je moet niet verlegen zijn als je me beter wil leren kennen. Je moet wel gevoel voor humor hebben en aardig zijn met een hart van goud.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dondersgoeoe, 48 jaar · Drunen
Het zou fijn zijn als je niet allemaal gekke eisen hebt, en je niet op zoek bent naar de perfecte vrouw. Want dat ben ik niet.
Jademmmm, 48 jaar · Urk
Een man die stevig in zijn schoenen staat, te vaak heb ik al van die slappe ventjes gehad. Ik wil een echte kerel die weet wat
MoederOverste, 45 jaar · Beverwijk
Je bent lekker gek en je durft, dus niet te voorzichtig en je mag lekker geil zijn, hou je vooral niet in. Ik kan niet tegen voorzichtige
Au Drey, 45 jaar · Antwerpen
Ik wil weten of we het samen kunnen doen, gewoon samen tijd doorbrengen en doen wat we willen. Om een mooi leven vol liefde op
Vlinder9, 48 jaar · Rijswijk
ik verwacht van jouw ook een sosciaal mens en eerlijkheid
MireillevanG, 48 jaar · Balegem
Man met normen, waarden en respect. Kinderen krijgen moet niet jouw prioriteit zijn, maar samen leuke dingen doen en elkaar