Jij hebt aan een half woord genoeg. Het is een droom om een man te vinden die mij kan lezen. Iemand die open is en makkelijk praat. Dan is de helft al gewonnen. Ik heb geen bepaald type in mijn hoofd maar ik vind het prettig als iemand actief is.
Op een beetje gek en eigenaardig val ik wel hoor. Ze zegen toch vaak doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg? Ik ben juist meer van doe maar niet zo gewoon hihi.
Zie jij het ook wel zitten, om lekker in de buitenlucht te zijn, en dat met zijn tweetjes. Of zomaar spontaan de auto te pakken, en richting de grens te rijden. Hoe gekker, hoe beter!! Denk jij ook zo, en lijkt het je wat? Laat dan een berichtje achter, en ik neem meteen contact met je op.
Ik wil bij iemand zijn die mij gelukkig kan maken en me kan bevredigen. Als je dat voor me kunt doen, dan stuur me maar een bericht. Laten we maar van elkaar gaan genieten. Waar wacht je op? Ik ben helemaal van jou!