Zoek een humorvolle, intelligente man die stevig in zijn schoenen staat. zoek niet direct een vaste relatie ofzo, we zien wel of het klikt en dan kijken we wel verder. :-)
Een vrolijke gezellige man die goed met kinderen op kan schieten en dat ook absoluut geen probleem vind. Mijn jongens zijn mijn alles en dat lijkt me logisch. Verder moet je lief zijn, open en spontaan en vooral erg gezellig want daar hou ik van. Ook moet je van lekker eten houden, wie weet kook ik dan een lekker
Graag wil ik dit discreet doen, ik heb gehoord dat dit makkelijk kan via deze site. Dus verwacht ik dat ook. Wat ik precies zoek qua man, maakt niet zoveel uit. Maar wat ik wil qua sex? Heb je even? Ik heb zoveel stoute sexuele fantasieeen die ik allemaal zou willen waarmaken. En de meeste is wel, voor mijn doen
Ben jij ook iemand die het alleen zijn niet leuk vind en graag iemand in zijn leven wil om het gezellig mee te kunnen maken. Iemand die voor je kookt en het gezellig maakt in huis?