Een goed verzorgde man die weet waar hij van houdt. Het zou ontzettend leuk zijn als jij houdt van een avondje uit in een leuk restaurant of een potje golf. Vrolijkheid en charisma is iets wat mij ontzettend aanspreekt. Ook sportiviteit kan ik zeker waarderen.
Jij bent netjes en wilt ook liever geen rommel in huis. Je vindt het ook leuk al een dame jou verwent, lekker kookt en je met liefde ontvangt als je moe gewerkt thuis komt. Dat is toch wat ieder mens graag heeft?
Iemand die eerlijk is en heeft veel contact met zijn eigen gevoelens zodat hij erachter kan komen waar zijn pijn en woede eigenlijk vandaan komen. Hij weet hoe hij over die gevoelens moet communiceren op een productieve manier die een tweerichtingsgesprek aanmoedigen zonder verwijt of verwarrende
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lollyy, 47 jaar · Enschede
Jij moet wat dat betreft wel praktisch zijn, in de zin dat wij elkaar leren kennen als gewone mensen om daarna lekker te gaan
Pandatje68, 49 jaar · Vriezenveen
EEN VROUW DIE IN IS VOOR EEN TRIO EN VOOR ALLES TE VINDEN IS EN EEN SERIEUSE SEXRELATIE WILT
Messandra, 49 jaar · IJsselstein
Groot geschapen pik die uren door kan gaan.
Louise70, 47 jaar · Landegem
Een man die zeker zo avontuurlijk is als ikzelf. Iemand die dit leven voor mij weer wilt laten stralen! Ik zou zo blij zijn als
Keukenmeid, 49 jaar · De Heen
Mannen die wat te vertellen hebben....genieten van het leven... humor hebben, mailen leuk vinden op regelmatige basis
Heleenxoxo, 47 jaar · Amersfoort
Mis je ook de gezelligheid om je heen net als ik eigenlijk. Dan stel ik voor eens te kijken of wij het gezellig kunnen maken.