Als jij ondeugend bent, dan denk ik dat jij mij maar beter even een berichtje kan sturen via hier. Ik ben er zeker van dat wij van elkaar gaan genieten. Ik wil dat je me zo hard mogelijk neukt. Ik weet zeker dat dit gaat werken. Ben jij wel geïnteresseerd in de dingen die ik voor jou zou kunnen doen?
Jij bent discreet en bent dol op seks. Je wilt niet alleen maar een vluggertje, en dan weer weg. Je wilt passie vuur en samen tot een heerlijk hoogtepunt komen. Kortom je ben ondeugende geile man die weet wat lekker is.
Als je denkt dat je een gesprek met mij kunt voeren. En als je het ook leuk zou vinden met mij met een glas whisky of bier te drinken terwijl we over de toekomst filosoferen.... kunnen we misschien samen genieten van de tijd die we hebben?
Goh ja, dit is mogelijk nog moeilijker. Als jij je zelf wat herkent in mijn sterke en mindere punten of ze spreken je aan, dan is dat al een begin. Je bent niet uit op een avontuurtje maar hebt het wel goed met me voor.