Hallo beste lezers, wat zou het fijn zijn een maatje te vinden in deze hooiberg. Iemand om sportief, actief en gezellige dingen mee te kunnen ondernemen.
Ik zou het graag langzaam willen doen, je eerst een beetje leren kennen via mailcontact. En wanneer het voor ons beiden vertrouwd en fijn aanvoelt, nemen we de volgende stap en maken we een afspraakje om ergens wat te gaan drinken of te gaan wandelen. Van daaruit komt, wat er ook moet komen, vanzelf.
Spannende man, met mooi lichaam en lekkere piemel. Je kan lekker neuken, daarmee bedoel ik dat je goed kan bewegen en niet snel klaarkomt. Ik kom meermalig klaar dus ik kan wel even doorgaan en dat doe ik dan ook graag! Hoor ik van je?
Ik ben al een decennium weduwe. Ik word zo eenzaam. Ik ben op zoek naar een mannelijke medewerker. Je zult vreugde en geluk brengen in mijn leven. Je bent een man met goede bedoelingen. Je bent echt en hebt een goede ziel. Je bent medelevend en helpt graag.
Lief, discreet, begripvol zijn toch wel de dingen die best wel belangrijk zijn en vertrouwen hoor daar bij. Voel jij je ook af en toe zo eenzaam of zo lekker .... dan kunnen we toch samen hete momenten beleven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Paasei, 67 jaar · Heerlen
Over jou ja gewoon zoek ik natuurlijk wel ongeveer een man van mijn leeftijd om samen lekker seks mee te hebben en leuke dingen
Margot2013, 69 jaar · Vaalbeek
Een lustvolle dame op zoek naar een lustvolle man. Niet zo moeilijk en direct. Voor romantiek ben je bij mij op het verkeerde
Vooraltijd50, 70 jaar · Heerlen
Je zit graag in de kroeg en bent iemand die van gezelligheid houdt. Je ergert je niet snel aan andere mensen en laat ze in hun
FashionStatement, 68 jaar · Roeselare
-
Popjes, 67 jaar · Roeselare
wil ik wel van jezelf horen
Elody, 65 jaar · Gent
Een man die graag vertroeteld zou worden met wat ervaring en liefst romantisch?