Een geweldige man die erg graag met mij wil spelen, kan tijd doorbrengen met praten en je weet wel een beetje plezier maken! We kunnen aardige vrienden zijn of je wilt het misschien weten!
Ik zoek iemand voor wat gezelschap, ik voel mij af en toe toch wel eenzaam op sommige momenten. En ik zou dan graag iemand willen vinden, die mij dan bezig zou kunnen houden... ;)
PakzeMaarBeet, 60 jaar · Langezwaag
♥ Friesland ♥ Rood haar ♥ Groene ogen
ik vind het heerlijk om naar het strand te gaan waar ik dan ook dicht bij woon , te wandelen , heerlijk op een terrasje met een wijntje en een goed gesprek ,of gewoon thuis op de bank met een leuke film.Op vakantie,of weekend je weg.
Zolang je een goed werkend stuk gereedschap hebt tussen je benen mag je me een bericht sturen. Ik waarschuw je wel dat ik zo spoedig mogelijk uitgewoond wil worden door je!
Ik ben op zoek naar een vrolijke spontane man met een grote dosis humeur om gezellige uurtjes mee door te brengen en op z'n tijd een goed gesprek te kunnen hebben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zilbergrijs, 61 jaar · Lier
Een man, die ik zie door mijn kant, is zelfbewust, hij weet wat hij wil uit het leven. Hij is optimistisch en houdt ervan om te
Cornelia1956, 61 jaar · Alkmaar
!!!!!
MaraHot, 60 jaar · Kortrijk
Wat ik van jou vraag is dat alles discreet is. Je mij wil mee nemen naar een seks wereld die ik niet ken en alles nieuw is. Als er
Abagale, 64 jaar · Eeklo
Sowieso moet jij een dikke paal hebben, want wanneer je erin gaat, moet ik kunnen schreeuwen van de pijn die je me geeft. Mijn
MarianneGeniet, 61 jaar · Westmalle
Graag zou ik een zielsverwant ontmoeten waar ik nog honderd procent wil voor gaan . Iemand graag zien en graag gezien worden
Groenalsgras, 64 jaar · Almere-Hout
Je bent een man die net als mij ook wel eens even snuffelt in andere tuinen. Tevens ben je iemand die daar ook het van neemt.