Ik zoek een man die ook zeker een familie man is,goed in het leven staat en zelfstandig is. Zelf heb ik niet teveel eisen, want die zou ik graag met je willen ontdekken in bed!
Je moet wel wat voorzichtig zijn met me, ik neem dit echt serieus. Ik ben vrij gevoelig voor mannen die lief zijn en dan moet het wel echt zijn! Ik zoek wel iemand die het leuk vind om dingen met me te gaan doen. Niet stil zitten!
Als je interesse in me hebt, laat mij dat dan weten. Ik hou van een man die lekker kan kletsen, er voor me is ook al gaat alles niet zo goed. Ik ben opzoek naar iemand die vriendelijk en lief is.
Ik zoek iemand voor wat gezelschap, ik voel mij af en toe toch wel eenzaam op sommige momenten. En ik zou dan graag iemand willen vinden, die mij dan bezig zou kunnen houden... ;)