Ik zoek een man die ook zeker een familie man is,goed in het leven staat en zelfstandig is. Zelf heb ik niet teveel eisen, want die zou ik graag met je willen ontdekken in bed!
Je vindt het heerlijk om nieuwe dingen ter ontdekken te leren of bij te leren, je houdt van een kaartje leggen of gewoon een film kijken, maar je bent geen saaie druif, je hebt wel dingen waar jij je zelf mee bezig kan houden als ik druk in het huis ben.
Een leuke zorgzame lieve man met zijn hart op de goede plek. Eentje die ook bepaalde dingen mist en dat via deze weg wil uitproberen. Ben je een knuffel beertje? Dan zit je bij mij goed! Graag discreet reageren!!!
Ik zoek iemand voor wat gezelschap, ik voel mij af en toe toch wel eenzaam op sommige momenten. En ik zou dan graag iemand willen vinden, die mij dan bezig zou kunnen houden... ;)