Ik ben op zoek naar een vrolijke spontane man met een grote dosis humeur om gezellige uurtjes mee door te brengen en op z'n tijd een goed gesprek te kunnen hebben.
Je bent gebonden of niet maakt me niet uit leeftijd en uiterlijk ook niet je houd van een rollen spel en je durft mij gewoon zo te nemen op een buro ??
Ik zoek iemand voor wat gezelschap, ik voel mij af en toe toch wel eenzaam op sommige momenten. En ik zou dan graag iemand willen vinden, die mij dan bezig zou kunnen houden... ;)
Je moet wel wat voorzichtig zijn met me, ik neem dit echt serieus. Ik ben vrij gevoelig voor mannen die lief zijn en dan moet het wel echt zijn! Ik zoek wel iemand die het leuk vind om dingen met me te gaan doen. Niet stil zitten!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lieveke1957, 60 jaar · Mortsel
Beetje zoals ik , graag ???
GewoonLekkerA, 60 jaar · Aalsmeer
mail me jou sexuele fantasisen en we gaan samen proberen deze uit te laten komen
Nankomteran, 60 jaar · Marwijksoord
Misschien vind ik je hier niet maar misschien ook wel, ik heb er lang over gedubt of ik mezelf hier zou inschrijven of niet maar
Zonzeestrand, 60 jaar · Brouwershaven
Een serieuze persoon, die net als ik veel heeft meegemaakt in het leven en dat jou gevormd heeft tot wat jij nu bent. Af en toe
OuweGewoonte, 64 jaar · Diepenheim
One night standers sla mijn profiel maar over. Wij hebben allemaal een verleden met een rugzak. Wat ik wel weet; Het verleden
TanjaVer, 62 jaar · De Klinge
Een leuke en gezellige man die net als ik lekker aan het genieten is, geniet van de buitenlucht en die het leuk zou vinden om