Ik zoek een vriendje die mijn respect verdient door mij met respect te behandelen. Ik heb van mijn pleegouders geleerd dat iedereen een goede kant heeft en dat die goede kant er altijd is als je elkaar met respect behandeld.
Vind jij het gezellig mee te gaan vissen? Ben je iemand die van het leven geniet? Uiterlijk is bij mij niet echt belangrijk. Hygiene wel natuurlijk maar het gaat om het innerlijk. Als we samen maar veel plezier kunnen maken.
Een vriendschap staat voorop, daar wil ik echt eerst voor gaan en daarna zien we wel verder. Ik denk dat dat wel een lekker uitgangpunt is en dat we daar samen werk van gaan maken. Denk jij ook zo?
Op zoek naar een man die het niet erg vindt om nieuwe eetgelegenheden te bezoeken of leuke dingen te doen, want ik ben een liefhebber van voedsel en wil graag dat een man me spontaan meeneemt op leuke activiteiten.