Het zou prettig zijn iemand te vinden om dingen mee te delen en te zien of er iets moois uit kan groeien. En het wordt tijd weer eens nieuwe dingen te doen. Ik wil wat rondkijken en misschien eerst Chatten-en of mailen.
Ik vind een man met wat bagage niet erg, echt, ik niet. Ik accepteer je voor wie je bent en ik zou graag een man willen vinden die me ook accepteert zoals ik ben.
Ik ben geïnteresseerd om iemand te ontmoeten die eerlijk en lief is. Wie wil er ergens heen voor een date en zo trots op mij dat hij zijn vriendin is? ruimdenkend en klaar om te daten.
Ik wil een geile kerel die mij goed tevreden kan stellen in bed, of op de bank of... ach, vul zelf maar in. Maar ik zou wel graag willen dat je een goed likkertje en zuigertje bent. Ik word er zo nat van, als ik er alleen maar al aan denk dat een man met mijn klitje speelt! Ik houd er ook van als je lekker wild bent en