Jij zoekt ook een vrouw waar je meerdere keren mee kan daten en wie weet wel iets meer mee kan opbouwen? Ik vind het leuk als je een spontaan karakter hebt en een beetje eigenwijs mag best.
Ik ben niet echt kieskeurig als het om mannen gaat waarmee ik ga daten, dus misschien kun je het met me uitproberen, ik ben heel toegankelijk en je kunt me al je geheimen vertellen.
Jij bent ook wel te vinden voor nudisme en je bezoekt ook graag plaatsen waar het ons wordt toegelaten onszelf te tonen. Je bent een man met een open geest en staat steeds klaar op het plezier wat op te drijven.
Ik vind een man met wat bagage niet erg, echt, ik niet. Ik accepteer je voor wie je bent en ik zou graag een man willen vinden die me ook accepteert zoals ik ben.
Een soort mensen die dezelfde houding hebben als de mijne. Een soort man die zo begripvol kan zijn in een vrouw die veel gemoedstoestanden heeft zoals de mijne. Soort mensen die ook graag wat binding hebben met sommige andere mensen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JylXee, 49 jaar · Weelde
Als jij er ook zo over denkt dat het wel zal slagen dat wij een leuke tijd gaan hebben samen, dan ben ik er ook van overtuigd dat
Me Joce, 48 jaar · Assen
Ik ben op zoek naar een lieve en gepassioneerde kerel die me wat van zijn tijd kan geven. Ik weet zeker dat we zullen genieten
Angie14, 47 jaar · Amsterdam
LittleTwin, 46 jaar · Gentbrugge
Je bent een vlotte man die open staat om een seksvriendin te vinden. Je bent knap, eigenzinnig en grappig. Je bent ook erg gevend
Janette1971, 46 jaar · Schulen
Ik zal wachten op de dingen die je mij voorstelt om stout te zijn. Laten we vandaag iets geweldigs doen voor ons beide. Heb je
Veldbella, 47 jaar · Antwerpen
Een leuke eerkijke man die als hij ergens voor gaat er ook echt voor wil gaan. Wees eerlijk dan bereik je het meeste zeg ik altijd