Je bent iemand die echt van dieren houd, en het meest van honden. Ben jij die man die mijn liefde kan geven, een man die respect heeft en zelfvertrouwen.
Seks staat voor jou op de eerste plaats, liefde op de tweede. een open en vrijdenkende persoon. Ik zeg persoon want een vrouw mag hier ook reageren. hygiene vind ik persoonlijk een belangrijk punt. Maar ik denk dat dat ook wederzijds is.
Ik weet eigenlijk niet waar ik nu precies op val. Een hoog libido is wel de meest belangrijke eigenschap die je moet bezitten. Verder mag je ook best wat jaartjes jonger zijn, dat vind ik stiekem wel spannend
Een man die ook het eenzame stuk wil achterlaten en het alleen zijn niet wil blijven doen nog jaren. Kan genieten van een grote wandeling en ook eens spontaan met een idee komt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Saskia 71, 46 jaar · Amsterdam
Jij bent een geile man die wel weet wat hij met een vrouw zoals mij aan moet! Je bent romantisch maar weet ook zeker van wanten!
Latenight00, 46 jaar · Melkwezer
Ben je ook zo gek op stoute dingen doen, en ga je zeker niet een leuke geile meid uit de weg die dat ook lekker vind? Mooi dan hebben
Theaah, 48 jaar · Oud-Turnhout
Je moet er niet 2 keer over nadenken en je wilt mij lekker vaak nemen, je bent erotisch, sexy and wilt wel een pleziertje met
ParkingPlezier, 48 jaar · Ieper
Een man die voor veel dingen in is. Je moet wel schoon zijn op jezelf en niet jaloers. Eentje die van variatie houd en die iedere
Nud3 Maggi3, 46 jaar · Haarlemmerliede
Hou jij het vaker dan 1 keer achter elkaar vol? Ben jij niet zo een man die na het klaarkomen gelijk in slaap valt maar nog een
Salma1201, 47 jaar · Genderen
Neuk mijn kutje en ook mijn borsten . Beide zijn zo lekker en ik ben zo geil. Als jij die man bent die me wil neuken, doe het gewoon.