Jij bent wat ik zoek en vraagt verder niet teveel. Misschien heb jij ook wel zwaar sex te kort of heb jij juist geen zin in gezeur aan je kop. Dan ben ik het ideale speelmaatje want mij is niet snel iets te gek. Als jij dan ook nog eens goed kunt likken wordt het sowieso vuurwerk.
Ik wil wel als wij gaan daten dat het tussen ons blijft. Op mijn werk hoeven ze niet te weten wat ik privé uitspook. Dit is ook de reden dat ik een man altijd bij mij thuis ontvang. Je houdt van een vrouw die spuitend klaar komt en ik vind orale seks als voorspel ook erg fijn.
Een ervaren man die ik niet alles hoef uit te leggen. Het is veel leuker om het plezier weer samen terug te krijgen. Doe jij gezellig en avontuurlijk met mij mee lieve schat?