Je vind het leuk om gewoon iets leuks met me te doen,niet iets serieus, ik wil nu weten wat je leuk vindt. Breng me ergens naar toe en ik hoop dat we er allebei van genieten!
Een dappere man die een beetje op mij lijkt en die voor veel uitdagingen wil gaan wat het leven aangaan zal maken. Sommige mannen zullen een vrouw als ik erg bewonderen omdat ze sterk is. Ben jij niet het verlegen type en kun je je openstellen voor mij?
Ervaren meester die mij langzaam en stapjes gewijs in deze (voor mij nog onbekende wereld) wil wijden. Geen extreme dingen. Respect en "vertrouwen" moet er wel zijn. De klik is dus heel belangrijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Feestjebeestje, 47 jaar · Lillo
Je bent een gezellig vent, vaak vrolijk en optimistisch, je houdt van goed gezelschap om je heen, liefst een leuke dame! Je
SexyLinn4You, 47 jaar · Nieuwdorp
Ben je beschikbaar om mijn maatje te zijn? Ik hoop dat je schoon bent. Maak je geen zorgen want ik ben ook schoon. Ik ben bereid
Xx Gwen , 48 jaar · Goirle
Ik geloof dat dit binnenkort het begin zal zijn van iets goeds en geweldigs voor ons. Ik kan je alle dingen geven die je wilt.
Dooriene, 47 jaar · Biddinghuizen
Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei.
AmandaBaars, 46 jaar · Everberg
Ik hou van donkere, kale mannen (is een pre, geen vereiste). Verder vind ik het belangrijk dat je humor hebt, lekker kan kletsen
TAMMY1969, 48 jaar · Blankenberge
Wij houden van lekkere toyboys maar ook oudere heren zijn van harte welkom. Zakenlui kunnen ook hier heel discreet terecht