Echte goede seks is altijd fijn en altijd goed. Ik wil het graag terug vinden en er voor gaan met je. Maak me er gek mee en laat me voelen wat echt lekker is, dan pas ben ik blij!
Ik haat, mensen die veel liegen. leugenaars gaan naar de hel toch? Ik wil een eerlijke man, en natuurlijk als je er goed uitziet, zal het een grote plus zijn. LOL <laten we praten snel.
Mijn ideale man zou medelevend, trouw, ondersteunend en leuk moeten zijn. Hij zou van knuffelen moeten houden en zoent graag. Hij vindt het leuk om zijn geliefde op tijd te verrassen en is een gezelligheidsmens. Want in het algemeen ben ik er van overtuigd dat dat de juiste funderingen zijn voor wat wij
Een ondeugende man die mij heerlijk kan bespelen met wat speeltjes. Ik vind het ook lekker als een man met zichzelf speelt zodat ik daar van kan genieten. Heb jij een rijke fantasie op sex gebied en wil je dat met mij delen, bericht mij dan snel! O ja, verzorgd moet je er wel uit zien.