Hier kan ik heel kort over zijn. Ik zoek een lieve en betrouwbare man, hart van goud. Die geen moeite heeft met een maatje meer en een vrouw waardeert zoals ze is.
Ik wil een man ontmoeten die van me zal kunnen houden. Ik ben op zoek naar een man die goed is voor mij. Ik ben niet perfect dus je jij hoeft dat niet te zijn, je bent gewoon goed. We zullen gewoon genieten en met elkaar iets aangaan?
Nu ben ik eigenlijk altijd wel vrolijk hoor, maar met leuk mannelijk gezelschap zal het nog veel leuker zijn. Samen lachen is 10 keer leuker dan in mijn eentje lachen. Dus, wie doet er met me mee?
Mittens, 56 jaar · Almere
♥ Flevoland ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen
Zolang je net als mij vaak enorm geil bent en goed weet om te gaan met een vrouw. Reageer dan aub
Affectie en genegenheid zijn trefwoorden in je omgang met een partner, lief en leed samen delen dat is wat ik zoek. Is dit wat je mij kunt bieden en wat je van mijn kant ook graag wilt ontvangen dan hoop ik spoedig een berichtje van je te krijgen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Isabelle11961, 56 jaar · Aalsmeer
Houd jij net als ik van spanning en een nieuwe uitdaging dan gaat onze eerste date zeker heel snel een feit worden. Spanning
Elienoorr, 55 jaar · Slootdorp
Een vriendschap moet perfect zijn voor mij. Ik wil de rest van mijn leven met je doorbrengen als je er ook voor wilt gaan.
Darkmatter, 58 jaar · Diksmuide
Jonger, of ouder dat maakt niet uit. Voor mij is het belangrijk dat jij zin in sex krijgt als jij naar mij kijkt. Jij valt op een
Speelme19610205, 56 jaar · Middelburg
Ik zoek een nieuw speeltje, eentje die zich niet vies en misbruikt zal voelen na de seks. Ik wil van alles met jou uitspoken,
Jelleke, 56 jaar · Tienen
Volgt
Schattigmadame, 55 jaar · Aarschot
Ik zoek een leuke heer, met een leuke karakter en uitstraling. Ik ben niet op zoek naar een bepaalde type, zolang ik maar het