Een gezellige man die net als ik lekker positief is, het fijn vind om het samen gezellig te maken en vooral er voor kan zorgen dat er een fijn gevoel groeit. Ben jij een tikkeltje romantisch en zie je er goed uit dan ben je zeker een goede man voor mij waar ik wel mee in contact zou willen komen. Hoor ik snel iets van jou?
Ik zoek een man die net als ik aan parkeerplaats seks wil doen. Ik hou van veel meer dingen hoor, maar op een plek buiten de deur neuken, daar geil ik in het bijzonder op.
Wat ik allemaal van jou verwacht is de hoogst nodige discretie en hygiëne. Een man die mij alle hoeken van de kamer laat zien en het dus niet vies vindt, om mij lekker lang te beffen.
Als je vrolijk, ridderlijk maar avontuurlijk bent. Als je weet hoe je een liefde kunt waarderen en ervoor kunt vechten. Als je altijd geduld en begrip hebt, ben je de ideale man voor mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Raishaha, 50 jaar · Erwetegem
Wie weet heb je wel dezelfde dingen wat je leuk vind en zo bekijken we hoe we een begin gaan maken, is toch erg mooi. Het leven
Xxcindyxx, 54 jaar · Kaulille
Ook zo gek op seks en ook zin om daar meteen wat aan te doen? Want het is uiteraard heel erg fijn om daar echt lekker van te genieten.
Cinemakepakken, 50 jaar · Deurne
Een plezante man en een beetje een romanticus met een passie voor de cinema.
2elda12, 54 jaar · Almelo
Ik heb iemand nodig die kleuren in mijn leven terug kan brengen. Ik wil een respectvolle kerel die niet saai is en me alles kan
Slik8, 53 jaar · Ingelmunster
Nou je bent natuurlijk nu helemaal enthousiast geworden na het lezen van mijn verhaaltje en je kan niet wachten tot we lekker
Kathleen1958, 53 jaar · Kortrijk
Je vindt het niet erg dat ik een beetje onzeker ben, je kan daar wel mee omgaan omdat je weet dat het beter zal gaan elke dag. Ik