Eigenlijk ben ik veel te veel aan het werk de laatste maanden en ik moet eens meer tijd stoppen in leuke dingen doen. Maar goed dat is me niet weggelegd geloof ik. Dan maar via zo een datingsite proberen en kijken of dat wel lukt. Zoek een lekkere bink die voor mij er is en me alles kan geven wat ik mis.
Ook jij voelt je jonger als dat je bent, misschien ben je zelfs nog jong. Maar iemand hebben waar je ook daadwerkelijk iets kunt daar zou jij ook geen nee tegen zeggen, wie weet kunnen we wat voor elkaar gaan betekenen?
Een stoute vent die overal op voorbereid is. Je bent wild in bed en je kan me tevreden kan stellen met je grote lul. Je bent goed in het likken en plezieren van een vrouw. Wie wil mijn vaste sekspartner zijn en kan me laten genieten van zijn gezelschap. Je bent niet saai en altijd in voor een geile tijd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ilsex, 50 jaar · Berchem
Mail me maar
AstridH1967, 50 jaar · Franeker
Een evenwichtige, rustige en attente man. Die niet op zoek is naar een kortstondig avontuurtje maar ook niet meteen met zijn
Harleeey, 51 jaar · Vleuten
Wat ik zoek in een man is iemand die houdt van uitdagingen. Ik vind het niet erg als je onder de tatoeages zit, want ik ben zelf
BuurVrouwen, 50 jaar · Sint Jansklooster
Een leuke man met goede positieve instelling, lekkere erotische trekjes. verzorgd, hygienisch en bij voorkeur groot geschapen.
Chara, 52 jaar · Beverwijk
gezellige man met humor, die niet claimt, een maatje, respectvol
DebbieMaas, 50 jaar · Maastricht
Stuur me geen flirt berichtjes. Ik reageer alleen op echte berichten. Ik snap dat je niet meteen een foto in je profiel zet,