Tijd voor actie, ik wil een man leren kennen om iets geweldigs mee op te bouwen en te doen waar we achter staan. Dat geeft me dat heerlijke gevoel en ben er dan ook wel erg blij mee!
De man die ik wil vinden, is serieus en oprecht. Hij weet wat hij wil in dit leven. Hij wil een gezin stichten en kinderen krijgen. Hij weet hoe hij voor een vrouw en kinderen moet zorgen. Hij heeft veel hobby's en interesses, hij houdt van reizen. Ik wacht ongeduldig op je brief!
Ik zoek niet speciaal iets, ik kan geen eisen stellen want ik wil het namelijk graag ondervinden, Lijkt het je leuk dit met mij aan te gaan dan hoor ik graag iets van jou!
Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei. Laten we een vriendschap opbouwen of zelfs nog meer?