Heb je de kwaliteiten van een goede man en een stoute man? Ik weet zeker dat we van elkaar zullen genieten als je me dat kunt aandoen. Wat zijn dan de dingen die je me kunt aanbieden? Laten we samen wat plezier hebben. Wat kun je mij aanbieden?
Hoe zou je het vinden als ik je wilde benaderen? Wil je samen met mij ontdekken wat er nog meer op seksueel gebied met bijhorend speelgoed mogelijk is? Ik barst van de geile ideeën. Je houdt ervan om tot het uiterste te gaan en jezelf erotisch te trakteren.
Jij bent een van die lekkere geile mannen die hier met de bosjes zitten, een die zijn mond kan houden over het feit dat je mij een paar keer in de week vol ligt te pompen!
Het liefst een sociale man met humor,ruimdenkend en in om verrast te worden.Waar je vandaan komt maakt mij niet zoveel uit,zolang je maar goed verzorgd bent met,een leuke uitstraling en lekker kan kletsen.Roken is geen probleem en af en toe een glaasje ook niet.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Christe690506, 48 jaar · Purmerland
Je vermaakt jezelf prima, maar je vind het ook leuk om dingen samen te doen.
AiiyXX, 46 jaar · Zierikzee
Je bent nieuw met online dating. Je vindt het leuk om mensen te ontmoeten. leren en dingen ontdekken. Je houdt ervan om met
Friezin, 46 jaar · Noordwolde
Man, Mooie handen, liefst potent, en wat groter geschapen Vrouw bij voorkeur met stevige borsten en ook weinig taboes
Carolasingl1970, 47 jaar · Bekegem
Ik zoek wel een ondernemende man die niet verlegen is. Zelf ben ik dat ook niet en een discussie ga je ook niet uit de weg. Je houdt
Hay Ley, 47 jaar · Klerken
Zou jij mijn partner kunnen zijn en elkaar kunnen geven waar we zo naar verlangen? Een relatie zou zeker aan de orde kunnen
Xessie, 46 jaar · Antwerpen
Mannen willen altijd graag zien of het gezicht overeenkomt met het lichaam en of ze het ook daarop zouden kunnen doen. althans,