Ben jij die gezellige man , die van plezier houd maar ook van een goed gesprek, dan zoek ik jou! Als je verlegen of onzeker bent geen probleem, ik vind het dit ook spannend!
Mijn ideale man is dapper, verantwoordelijk en heeft goede manieren. Leeftijd maakt me niet uit, ik wil gewoon iemand die me leuk zal vinden en me gelukkig zal maken. Iemand die me de liefde kan laten voelen en die moeite zal doen om tijd met me door te brengen.
Wat ik zoek? Nou ik hoop dat jij niet lastig te omschrijven bent! Liefst zou ik willen zeggen: In een woord Fantastisch! Maar die knappe prins kan soms een slechte innerlijk hebben en zo past er ook niet op elk potje een dekseltje... Nu we alles gezegdes hebben gehad, een leuke date met een leuke man is al mooi