Ik zoek een ruimdenkende man voor wie ook maar weinig te gek is! Bv trio, parenclub, en veel meer. Kortom hou je van spannend dan zul je bij mij niet snel teleurgesteld worden!
Ik vind het leuk om dingen te doen die ons gelukkig kunnen maken, vooral in bed. Als je van voorspel en erotische massage houdt. Denk je dat we samen gelukkig kunnen zijn?
Flower Babe, 45 jaar · Luttelgeest
♥ Flevoland ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik droom ervan om mijn man eerder te vinden, zodat we kunnen beginnen met het bouwen van ons eigen leven rond onze open haard? En accepteert mijn maat zelfs als ik niet zo sexy of slank ben.
Ik zoek een man die het hart op de juiste plaats heeft, die van de natuur houdt en van de mooie dingen in het leven. Uiterlijk heb ik geen voorkeur qua huidskleur, ik vind het wel belangrijk dat een man netjes voor de dag komt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Caroline1971, 45 jaar · Nijmegen
Volgt
YoellXx, 47 jaar · Grimbergen
Je moet heel voorzichtig zijn met me, tijd aan me geven en laat me weten waarvoor je hier bent. Word ondeugend en vertel me wat
Ewwwe0, 49 jaar · Drimmelen
Je weet hoe je een goede vrouw moet waarderen en je vindt het niet erg als ik je als eerst beter leer kennen. Ik wil dat we ons beide
Lieve, 49 jaar · Diest
Liefst enkel serieuze reacties.
72Haylie23, 46 jaar · Werm
Ikz oek een man die klaar staat om me alles te geven wat ik nodig heb in bed. Een dappere man die de weg kan wijzen, naar de weg van
FullHouse69, 48 jaar · Rhenen
Jij moet gezellig zijn en ook een praatje kunnen maken met mij en beschikbaar kunnen zijn als ik behoefte aan je zou hebben.