Wat ik zoek? Ik zoek een man die nodig verwend moet worden. Die dat nu wel nodig heeft! Iemand die wel open staat om veel van mij te krijgen. Dat mag! Iemand die graag ontvangt zonder te geven. Gewoon krijgen en openstaan om dat he ontvangen zonder er wat voor terug te hoeven te doen. En dan bedoel ik niet kadootjes hoor! Gewoon kleine dingen die je voor een ander die ik graag doe.
Als je op zoek bent naar hetzelfde als ik, stuur me dan een bericht. Ik weet zeker dat ik je de beste tijd van je leven kan geven. Ik zal ervoor zorgen dat we allebei zullen genieten, ik ben helemaal voor jou. Waar wacht je nu op?
Zullen we op ontdekking gaan en zien wat er voor ons in zit? Met name in bed kan het wel eens heel erg lekker uitpakken. Denk je nu wat ik denk en wil je daar meteen voor gaan met me?
Lekker samen in de jacuzzi en doen waar we zin in hebben. Of heb jij nog een betere plek voor ons tweetjes, ik sta overal wel open voor .Zou jij daar met mij voor willen gaan?