Eerst goede vrienden worden dan kan er nog altijd wat gebeuren. Ik vind een goed stuk hersenen erg belangrijk. En liggen jou verwachtingen ook niet te hoog. Dan kan het altijd nog leuk worden. Ik zoek eerst een maatje.
Ook deze rijpe vrouwen uit Drenthe zijn nog op zoek naar sex
Lievesuus, 52 jaar · Sleen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik heb hier hard over nagedacht maar ik val niet op een bepaald type, en daarom heb ik zo iets verras mij!
SweetAlene, 50 jaar · Emmen
♥ Drenthe ♥ Zwart haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Je moet een goede man zijn met een groot hart, als je mijn hart wil veroveren dan moet je wel wat te bieden hebben. En natuurlijk moet je in de buurt wonen, want ik wil geen man die kilometers ver weg van me woont.
Op de eerste plaats niet schrikken van wat ik net heb geschreven. Ik wou jou alleen wat inside geven in wat mij hier gebracht heeft. Jij bent een man of een vrouw, dat is mij om het even. Voor mij is het belangrijk dat jij graag alles uit het leven wil halen en geniet van elke dag.
Fusako63, 54 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik wil seks en maak daar ook geen geheim van. Alleen goede seks telt voor me en daar gaan we samen voor. Ik wil die seks mee maken en doen waar we zin in hebben. Mag ik je verleiden?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Langsdekust, 50 jaar · Vlissingen
Je bent ook echt graag buiten, rustig sociaal en houd van de zee en het strand en ook evt lange wandelingen?
Dorien123, 51 jaar · Nederweert
Een leuke , lieve man die net als ik lekker spontaan is en die initiatief toont. Spannend, erotisch en zou fijn zijn als je voor
Bosschebol, 50 jaar · 's-Hertogenbosch
Je bent een jonge, lieve en energieke man die op oudere vrouwen valt en je bent op zoek naar een serieuze relatie. Mannen die
Richellla, 50 jaar · Brugge
Denk jij nu ja dit vind ik wel heel erg leuk klinken en dit zou ik wel willen doen dan hoop ik je echt te horen zodat we wat leuks
Kg1212, 51 jaar · Alkmaar
volgt
HayHay1967, 50 jaar · Melkwezer
Ik heb een man nodig die me lekker komt neuken zo nu en dan. Ik heb het nodig om weer een beetje gelukkig te worden. Ben je bereid