Een rustige man die het leuk vind om dingen te ondernemen en die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Kinderen zijn uiteraard geen bezwaar. Ben je het alleen zijn ook een beetje moe en mis je ook die arm om je heen?
Kan er weinig meer over vertellen dan ik al heb gedaan denk ik. zou het gewoon heel leuk vinden om leuke dingen te ondernemen met een man, dat is alweer zo een tijd geleden. Samen op stap, kletsen, lachen en genieten van alles om ons heen. Zie je dat zitten, ben je goed verzorgd en lief, dan hoor ik graag van je!
Ik ben op zoek naar een vriend zonder voorwaarden, geen verwachtingen, geen verplichtingen. Gewoon puur vriendschap en kameraadschap. Je bent eerlijk, discreet, en kan lief zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AfMetDe, 63 jaar · Geersdijk
Ik zoek een man die durft! Niet iemand die verlegen of twijfelend langs de kant gaat staan en zijn grote kans daardoor mist.
Patsboemhier, 61 jaar · Nijmegen
Je bent spontaan, vooruit kijkend en blijf niet haken. Je gaat voor wat je wilt hebben in het leven.
Klassedame1002, 64 jaar · Genk
Ben jij een man die het wel in zich heeft om op regelmatige basis seks met mij te willen hebben dan ben je zeker welkom. Ik zoek
Thebestgerda, 63 jaar · Berbroek
Als je interesse hebt in mij, laat me dat dat weten. Ik weet zeker dat we het leuk en spannend kunnen hebben samen. Ik wil alles
Mia56, 61 jaar · Drongelen
Ik ben gewoon en heb eigenlijk geen rare uitspattingen. Kan goed alleen zijn maar dan mis je toch dat stukje aandacht om je
Gazonnetje, 62 jaar · Bambrugge
Je bent eerlijk en betrouwbaar, sociaal en lief. Je vind het niet erg dat ik zelfstandig ben en dat ik hier door de zaak soms