Iemand die het leuk vind over de rommelmarkt te struinen, theater of filmhuis te bezoeken, of spontaan een koffie met wat lekkers gaan drinken in het centrum. Lijkt het je wat? Reageer dan en ik reageer terug.
Je bent klaar met je verleden. Als je kinderen hebt zul je onlosmakelijk een soort van band hebben met je ex en dat is geen punt maar je moet er wel los van zijn en ook klaar zijn voor een nieuwe relatie.
Ik zou het leuk vinden om je te ontmoeten. Ik hou van een eenvoudige man die ruimdenkend is en open staat voor een serieuze relatie met mij. Wie kan me aan het lachen maken en kan altijd naar mij luisteren? Een lieve en liefhebbende man is waar ik naar op zoek ben.
Mijn doel? Mijzelf een leuke tijd bezorgen, Een leuke man leren kennen, die open staat, leuk vind om te discusseren, uit eten gaan, of gewoon dagje uit, avondje op de bank,..lekker relaxen. Een leuke warme man, die ook van katten houd!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Noe , 57 jaar · Banholt
Je zou me beter moeten laten voelen en iets geweldigs met me moeten doen, je hebt een goed hart om me te laten zien dat je zelfs
WilmpieSingle, 59 jaar ·
volgt
SmartyLove, 55 jaar · 's-Hertogenbosch
Ik zoek een man die niet alleen wil praten maar ook me diep in de ogen wil kijken en wat spannends en stouts met me wilt doen! Maar
Taline, 56 jaar · Glimmen
Doe met me alles wat je kunt en laat me weten of je me leuk vindt, ik hou erg van seks dus ik wacht op je!
-Aurelia , 59 jaar · Kwaadmechelen
Ik ben op zoek naar iemand die, net als ik zelf, leuke dingen wil doen. Iemand die niet de hele dag thuis wil zitten maar er een
-Stella-x, 58 jaar · Bolsward
Je bent een respectabel man die zich niet zomaar met alle dames bezighoudt. Je hebt respect voor mensen en je bent in verschillende