Een eerlijke en intelligente man voor een vaste relatie. Een reaktie van jullie is hartelijk welkom. Als er een foto bij is, dan weet ik ook met wie ik kan mailen.
Mijn doel? Mijzelf een leuke tijd bezorgen, Een leuke man leren kennen, die open staat, leuk vind om te discusseren, uit eten gaan, of gewoon dagje uit, avondje op de bank,..lekker relaxen. Een leuke warme man, die ook van katten houd!!
We bouwen het langzaam aan op en zien waar het op uit komt. Ik vind een relatie heerlijk maar we doen waar we goed in zijn, dus dat maakt mij dan niet zoveel uit!
Je bent klaar met je verleden. Als je kinderen hebt zul je onlosmakelijk een soort van band hebben met je ex en dat is geen punt maar je moet er wel los van zijn en ook klaar zijn voor een nieuwe relatie.