Op zoek naar de man van je dromen, het uiterlijk is voor mij niet het belangrijkste ding, het belangrijkste ding is de kwaliteit van de mens en zijn innerlijke wereld!
Mijn ideale partner is (volgens een kwis) de Renaissance Man. Ik weet niet precies wat ze daar mee bedoelen maar het klinkt wel spannend. In ieder geval is het iemand die mij neemt zoals ik ben, mijn gevoel van humor begrijpt en me niet probeert te veranderen.
Ben je op zoek naar een beetje aandacht en intimiteit, net als ik? Wil je dat van mij krijgen? Ik ben een zeer gepassioneerde vrouw en dat verwacht ik ook van een man. Geef je me waar ik naar verlang?
Ik zou het op prijs stellen als je loyaal bent, en een man bent die me gelukkig zal maken. ik hoop dat ik iemand kan vinden die net als ik, avontuurlijk, van de natuur houdt, muziekliefhebber is en ook van dieren houdt.
Je bent klaar met je verleden. Als je kinderen hebt zul je onlosmakelijk een soort van band hebben met je ex en dat is geen punt maar je moet er wel los van zijn en ook klaar zijn voor een nieuwe relatie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
StillSexxy, 59 jaar · Hilversum
Ik ben 30 jaar getrouwd, ik en mijn man hebben beide onze missers gehad tijdens ons huwelijk. We hebben elkaar vergeven, maar
Giraffe, 58 jaar · Leiderdorp
wil ik een stapje verder zetten en misschien kan dat met jou.Ik ben echt op zoek naar een serieuze man. Natuurlijk ook met gevoel
SmartyLove, 55 jaar · 's-Hertogenbosch
Ik zoek een man die niet alleen wil praten maar ook me diep in de ogen wil kijken en wat spannends en stouts met me wilt doen! Maar
Abi Gaill, 59 jaar · Nieuw-Beijerland
Jij bent ideaal voor mij, jij stelt dingen voor die we misschien kunnen gaan doen en we gaan dat zeker een dag uitproberen!
ZinaSinglSingle, 57 jaar · Hasselt
Oprechte man die een vlotte babbel heeft en de wereld wat kent
DiiioneX, 58 jaar · Deventer
Je bent een gepassioneerde en gezinsgerichte man op zoek naar een vriend en uiteindelijk een relatie die de rest van je leven