Als je hier bent om plezier te hebben, ben ik er voor je. Laten we het vandaag speciaal voor ons maken. Ik ben er heel zeker van dat je van me zult genieten en van de dingen die we voor elkaar kunnen doen.
Een spontane en leuke man, daar word ik heel blij van. Voor de rest heb ik niet veel te wensen, wees gewoon jezelf en dan kom je gewoon het verste, dat is tenminste mijn idee.
Een vaste relatie is niet wat ik op dit moment zoek, maar een beetje intimiteit die ik kan gebruiken. Dus ik ben op zoek naar een man die daar ook naar op zoek is en die me kan helpen om me weer een vrouw te voelen!
Hou jij van een vlotte wat oudere dame? Gezellig samen op pad. Lekker uiteten, stedentrip's museums bezoeken en ga zo maar door. Ik vind het dus wel fijn als je geen bankhanger bent.
Mijn doel? Mijzelf een leuke tijd bezorgen, Een leuke man leren kennen, die open staat, leuk vind om te discusseren, uit eten gaan, of gewoon dagje uit, avondje op de bank,..lekker relaxen. Een leuke warme man, die ook van katten houd!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gabby60, 57 jaar · Steenbergen
Je zult me ??eerst leren kennen en we zullen snel een goede tijd hebben, je gaat me alles over jou vertellen!
Zoetig, 58 jaar · Beusichem
Ik zoek een man die waarschijnlijk ook wel al een mandje met bagage meebrengt, maar dat is nu eenmaal het leven. En bij de één
Cariad, 56 jaar · Aalst
Ik zoek naar spanning en erotiek. Iemand die met mij om kan gaan zoals niemand anders kan,.. of op zijn minst anders dan ik gewend
Korenbloem, 57 jaar · Hartwerd
Weet jij dit bezige bijtje te verleiden met je charmes?
Passieenpit, 56 jaar · Heeze
Ik ben niet veeleisend maar een goede klik vind ik wel belangrijk.