Als je het alleen zijn ook een beetje tegen gaat staan en je zou wel weer leuke dingen willen doen met een vrouw dan mag je reageren. Echt veel eisen heb ik niet zolang je maar eerlijk ben en je hartje op de juiste plek heb zitten
Een man die zich bij mij op zijn gemak voelt, is ook een man die erg vurig is en er geen genoeg van kan krijgen. Hij heeft echt mijn voorkeur. Ik vind het opwindend als je naar me kijkt terwijl ik bezig ben met mijn poesje en me dan een goede beurt geef.
U wilt een vrouw in je leven eerst vriendschap en als het goed voelt , beslissen we samen wel welk pad we gaan bewandelen. Het zou wel prettig zijn als u ook een beetje een mix van serieus en spontaan met humor bent.
Je laat je graag verwennen, je bent een echte man met soms wat dominante trekjes. Je zorgt goed voor je uiterlijk. Je hebt voor de rest een leuk comfortabel leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SlimChickie, 53 jaar · Veere
Ik sta open voor allerlei ideeën en fantasieën. Heb al veel mee gemaakt en sta altijd open voor nieuwe verrassingen.
Hmmgeile Meid, 51 jaar · Heerenveen
Een leuke lieve man die niet alleen denkt aan het klaarkomen op zijn manier maar die ook de vrouw een kans wil geven om te genieten.
Beth295, 51 jaar · Ammerstol
Je kunt omgaan met een dominante vrouw en zal jezelf laten verleiden. Je bent altijd in voor een leuk spel waarin we allebei
Schaduw0, 54 jaar · Meerssen
humor, verzorgd, wil genieten van het leven
Adorabl3Lesley, 50 jaar · Duizel
Ik zoek dus een lekkere potente kerel, die geil genoeg is om meer dingen te doen dan alleen maar neuken. Als jij denkt mijn record
Belinda 4You, 50 jaar · De Rips
Een man die het spannend vind als een vrouw mooie lingerie draagt. Me zelf helemaal aan je wilt geven. Ben jij die vrijgezelle