Ik hoop dat je het mooiste verhaal bent dat het leven voor mij heeft bestemd, de man waar ik naar op zoek ben. Ik wil gewoon iemand oprecht kennen, want mijn gevoelens en respect zijn erg belangrijk. Ik wil dat iemand me zijn geduld toont, zijn oneindige liefde en zorgzaamheid.
Op zoek naar een ingetogen man die dezelfde interesses heeft als ik. Jij bent vooral naar andere mensen toe heel erg verlegen maar er is zo een gezegde dat luidt: stille waters, diepe gronden. Dat is exact wat ik met jou wil ervaren!
Je vind het niet erg dat ik in onze evt relatie wel eens een beetje TE druk kan zijn met geld verdienen end at we daardoor niet bijvoorbeeld elk weekend naar de boot kunnen? Je kan het begrijpen en je draagt ook je steentje bij..
Je weet nog steeds hoe je een vrouw moet verleiden tot een romantisch diner bij kaarslicht. Om haar vervolgens ten dans te vragen en daarna netjes naar huis te brengen. Je verwacht niets, bent gewoon jezelf en wil ook graag samen zijn met een fijne vrouw.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hendriekje, 54 jaar · Kaatsheuvel
Eerlijkheid is voor mij het sleutelwoord. Iedereen stoot wel eens zijn neus maar dat is echt belangrijk. Ik zoek een open
Liefboefje, 53 jaar · Kapelle
Val op alle mannen.
Dominique4, 52 jaar · Kinrooi
Volgt
Pretbekkie, 54 jaar · Norg
Wat denk je ervan, ergens een hooiberg opzoeken? Mij spreekt dat in ieder geval wel aan hoor ;-) Maar een comfortabel bed sla
BrendaP, 50 jaar · Wambeek
Ik zoek een man waar ik mee kan lachen maar die ook met me mee kan huilen, een echt een maatje dus. Ben jij de man die ik daarnet
SeksindeNatuur, 50 jaar · Lelystad
Ik mis een geile man in mijn leven, lekkere seks samen tot een hoogtepunt komen. Je bent verzorgt en bent te vinden voor meerdere